چرا باید نشریه سرامیک و ساختمان را انتخاب کنید؟

نشریه سرامیک و ساختمان، نشریه ای تخصصی با بیش از پانزده سال سابقه انتشار به صورت کاملاً تخصصی به مباحث مربوط به صنعت کاشی، سرامیک، مواد اولیه و .... می پردازد.

این نشریه مجری برگزاری کنگره سالانه کاشی و سرامیک است و در این کنگره تخصصی همه ساله مطالب تخصصی در زمینه نوآوریهای صنعت کاشی و سرامیک، چاپ دیجیتال، کاشی های سایز بزرگ و ... به متخصصین صنعت با حضور اساتید و مدرسین از کشورهای ایتالیا، اسپانیا و ... که مهد صنعت مدرن کاشی هستند ارایه می شود.

علاوه بر انتشار نشریه، هم چنین در سال های اخیر شاهد برگزاری بیش از 20 دوره آموزشی در زمینه های رفع عیوب کاشی، مواد اولیه، لعاب، پخت، پرس، پولیش، چاپ دیجیتیال، طراحی کاشی و ... توسط نشریه سرامیک و ساخته بوده ایم.

جوایز نشریه سرامیک و ساختمان

نشریه سرامیک و ساختمان در تمامی نمایشگاه های معتبر مرتبط با صنعت کاشی و سرامیک در کشورهای ایتالیا، اسپانیا، روسیه، ترکیه، چین و ... حضور دارد و جوایز ویژه ای را از این نمایشگاه ها از آن خود کرده است. نشریه سرامیک و ساختمان اسپانسر مطبوعاتی نمایشگاه های معتبر کاشی و سرامیک در جهان از جمله چرسای و تکنارجیلا در ایتالیا، سویساما در اسپانیا، یونیسرا در ترکیه و نمایشگاه سرامیک چین است و همواره در تمامی این نمایشگاه ها حضور دارد. هم چنین این نشریه حامی کنگره سرامیک اسپانیا تحت عنوان کوالیسر است که هر دو سال یک بار در شهر کاستیون اسپانیا برگزار می گردد.
نشریه سرامیک و ساختمان به عنوان نشریه برگزیده انجمن سرامیک ایتالیا در سال های گذشته معرفی شده است و جایزه نشریه برتر در سال 2014 توسط Edicer ، مجری برگزاری نمایشگاه چرسای به نشریه سرامیک و ساختمان اختصاص یافت

 

Ceramic Is in C&S magazine


با سرامیک و ساختمان همواره به روز باشید

شماره تماس های ما


+98 (0)21 44487812 - 4

+98 (0)2191018732

...

Mohammad Khodabakhsh

Concessionair & Director in Charge of ceramic & Sakhteman magazine

...

Golaleh Shahidehpour

Executive manager of Ceramic & Sakhteman magazine.

...

Arash Shahidehpour

PublicRelation manager of Ceramic & sakhteman magazine

تماس با دفتر نشریه سرامیک و ساختمان 4-44487812-021

 

Gallery


گالری تصاویر سرامیک و ساختمان