Image

انواع پودر بندکشی در بیش از 20 رنگ بندی

پودر بندکشی کاشی یکی از موارد بسیار مهم در بحث کاشی کاری است. همیشه توصیه می شود که بین کاشی ها به فواصل منظم بندکشی انجام شود. این بندکشی اندازه در حد چند میلی متر بسته به اندازه کاشی باید ضخامت داشته باشد. شرکت کاپا انواع پودرهای بندکشی در رنگ بندی های متنوع را در اختیار شما قرار می دهد تا بهترین ترکیب رنگی بسته به رنگ کاشی را برای بندکشی انتخاب نمایید.

در تصویر بالا ملاحظه می فرمایید که ترکیب زیبای کاشی و رنگ بندی متناسب پودربندکشی جلوه زیبایی به کار بخشیده است.

https://www.instagram.com/capairanco

Image

چرااین تعداد متنوع از پودربندکشی؟

انتخاب و خرید کاشی اولین گام در راه کاشی کاری است. بعد از خرید کاشی باید به فکر یک نصب زیبا برای کاشی خود باشید. اینجاست که باید از چسب کاشی و پودربندکشی استفاده نمایید. باتوجه به تنوع رنگ و طرح کاشی، شرکت کاپا، پودرهای بندکشی مطابق با سلیقه بازار و نیاز مشتری را به بازار عرضه کرده سات تا بهترین ترکیب رنگی متناسب با نیاز مشتری را در دسترس ایشان قرار دهد.

Image

انتخاب پودر بندکشی مناسب

همانطور که می دانید کاشی همواره در معرض رطوبت و نظافت و شستشو قرار دارد. این کاشی اگر در سرویس بهداشتی، حمام و یا محیط های دیگری باشد که در معرض شستشوی مداوم، مواد نظافت و شستشو و ... باید در مقابل تمامی این ترکیبات مقاوم باشد. ماده استفاده شده در پودر بندکشی نیز باید به گونه ای باشد که اولا غیرقابل نفوذ بوده، اب را از خود عبور ندهد، نصب آن راحت باشد، بادوام بوده و در طول مدت زمان خصوصیات خود را حفظ کند. چسب کاشی کاپا انواع پودربندکشی با 22 رنگ بندی و هم چنین پودر بندکشی آنتی باکتریال را تهیه و در اختیار شما قرار داده است.

Image

پودربندکشی برای انواع کاشی ها

پودرهای بندکشی کاپا برای انواع کاشی اعم از دیواری، پرسلانی و کف مطابقت داشته و می تواند در محیط های داخلی و بیرون ساختمان مورد استفاده قرار

گیرد.

صفحه ما در اینستاگرام را دنبال نمایید